Ako pracujeme

obhliadka

Rešpektujem vaše potreby

Radi by ste premenili svoj balkón na jedlú záhradu alebo si chcete na peknej terase iba vychutnať s priateľmi grilovačku? Patríte k vyťaženým ľuďom, ktorí sa chcú o svoj balkón čo najmenej starať? U nás si nájde každý to svoje. Zeleň navrhujem až po dôkladnej konzultácii s klientom a obhliadke.

Šetrím vaše náklady a som transparentný

Uprednostňujem vytvárať balkóny a terasy na mieru na základe projektu, ktorý zhotovujem v 2D alebo 3D vizuálizácii. Nie je zdarma, no vďaka nemu ušetríte na nákladoch spojených s realizáciou. Na základe projektu sa vypracuje cenová kalkulácia, ktorá sa už nebude meniť. K projektu dostanete okrem nej aj zoznam použitého materiálu.

Sledujem trendy

Štúdiom záhradnej architektúry na STU v Bratislave sa moje vzdelanie iba začalo. Stále sledujem trendy v renomovanej svetovej literatúre. Absolvoval som tiež kurz u „guru“ slovenskej permakultúry Patrície Černákovej.  Aj vďaka tomu viem každý centimenter vášho vzácneho priestoru využiť tak, aby sa rastlinkám spolu dobre darilo a robili vám radosť. Alebo vybrať rastlinky, ktoré vám prežijú, aj keď na ne občas zabudnete 🙂