Ceny a dodanie

obhliadka

Moje ceny

Obhliadka prebieha po dohode na mieste v cene 30 € / hodinu. V prípade záujmu poskytujem aj samostatné konzultácie (bez projektu či realizácie), kde si účtujem  rovnako 30 € / hodinu.

Cena projektu balkóna, interiéru či záhrady sa pohybuje v rovnakej hodinovej sadzbe a líši sa v závislosti od veľkosti priestoru a zložitosti projektu. Cena realizácie je individuálna a záleží od navrhnutých prvkov.

Po odsúhlasení ceny projektu sa platí záloha vo výške 50 % z celkovej ceny projektu. Dodanie projektu je podľa dohody.

 

Ako pracujem?

Rešpektujem vaše potreby

Radi by ste premenili svoj balkón na jedlú záhradu alebo si chcete na peknej terase iba vychutnať s priateľmi grilovačku? Patríte k vyťaženým ľuďom, ktorí sa chcú o svoj balkón čo najmenej starať? U nás si nájde každý to svoje. Zeleň navrhujem až po dôkladnej konzultácii s klientom a obhliadke.

Som transparentný

Moje služby nie sú zdarma, no vďaka nim ušetríte na nákladoch spojených s realizáciou alebo prerábkou. Na základe projektu/konzultácií sa vypracuje cenová kalkulácia, ktorá sa už nebude meniť. K projektu dostanete okrem nej aj zoznam použitého materiálu.

Sledujem trendy

Štúdiom záhradnej architektúry na STU v Bratislave sa moje vzdelanie iba začalo. Stále sledujem trendy v renomovanej svetovej literatúre. Absolvoval som tiež kurz u „guru“ slovenskej permakultúry Patrície Černákovej.  Aj vďaka tomu viem každý centimenter vášho vzácneho priestoru využiť tak, aby sa rastlinkám spolu dobre darilo a robili vám radosť. Alebo vybrať rastlinky, ktoré vám prežijú, aj keď na ne občas zabudnete 🙂

Zameriavam sa na permakultúru

Používam minimum chemikálií a umelých materiálov. Využívam čo najviac miestnych zdrojov a projekt prispôsobujem životnému prostrediu.

Šetrím vaše náklady vďaka recyklácii

Baví ma vytvárať zo starého nové. Ak budete chcieť, zrecyklujem vaše staré tehly, škridle či drevo a vytvorím z nich napríklad chodník alebo kvetináč. Výsledok je luxusný, originálny a cenovo dostupný.

Mám rád výzvy

Čím zložitejší a problematickejší projekt, tým ma viac teší. Rád rozmýšľam nad riešeniami pre klientov.