Ceny a dodanie

obhliadka

Moje ceny

Cena projektu balkóna sa pohybuje najčastejsie od 50 € do 300 € v závislosti od veľkosti priestoru a zložitosti projektu. Cena projektu záhrady sa pohybuje najčastejsie od 200 € (malé záhradky) do 1000 € (zložitejší projekt záhrady). Cena realizácie je individuálna a záleží od navrhnutých prvkov.

V prípade potreby poskytujeme aj samostatné konzultácie (bez projektu či realizácie), kde si účtujeme 20 € / hodinu.

Po odsúhlasení ceny projektu sa platí záloha vo výške 50 % z celkovej ceny projektu. Dodanie projektu je následne v rozpätí 7-14 dní.

Obhliadka prebieha z dôvodu súčasnej situácie podľa možností virtuálne a je zdarma.

Ako pracujem?

Rešpektujem vaše potreby

Radi by ste premenili svoj balkón na jedlú záhradu alebo si chcete na peknej terase iba vychutnať s priateľmi grilovačku? Patríte k vyťaženým ľuďom, ktorí sa chcú o svoj balkón čo najmenej starať? U nás si nájde každý to svoje. Zeleň navrhujem až po dôkladnej konzultácii s klientom a obhliadke.

Som transparentný

Uprednostňujem vytvárať balkóny a terasy na mieru na základe projektu, ktorý zhotovujem v 2D alebo 3D vizuálizácii. Nie je zdarma, no vďaka nemu ušetríte na nákladoch spojených s realizáciou. Na základe projektu sa vypracuje cenová kalkulácia, ktorá sa už nebude meniť. K projektu dostanete okrem nej aj zoznam použitého materiálu.

Sledujem trendy

Štúdiom záhradnej architektúry na STU v Bratislave sa moje vzdelanie iba začalo. Stále sledujem trendy v renomovanej svetovej literatúre. Absolvoval som tiež kurz u „guru“ slovenskej permakultúry Patrície Černákovej.  Aj vďaka tomu viem každý centimenter vášho vzácneho priestoru využiť tak, aby sa rastlinkám spolu dobre darilo a robili vám radosť. Alebo vybrať rastlinky, ktoré vám prežijú, aj keď na ne občas zabudnete 🙂

Zameriavam sa na permakultúru

Používam minimum chemikálií a umelých materiálov. Využívam čo najviac miestnych zdrojov a projekt prispôsobujem životnému prostrediu.

Šetrím vaše náklady vďaka recyklácii

Baví ma vytvárať zo starého nové. Ak budete chcieť, zrecyklujem vaše staré tehly, škridle či drevo a vytvorím z nich napríklad chodník alebo kvetináč. Výsledok je luxusný, originálny a cenovo dostupný.

Mám rád výzvy

Čím zložitejší a problematickejší projekt, tým ma viac teší. Rád rozmýšľam nad riešeniami pre klientov.